Edukacja kluczem do sukcesu

Jakim zapleczem merytorycznym i doświadczeniem zawodowym musi wykazać się stylista by przyciągnąć klientów w branży beauty?

 

Czego oczekuje od Ciebie klient przychodzący do salonu? Zapewne porady, świetnie wykonanej usługi, pozytywnej atmosfery sprzyjający relaksowi.

To wszystko sprawia, że salon tętni życiem, a klienci czekają kilka tygodni lub miesięcy na wolny termin.

Sukces to suma pracy i talentu. Talent to ziarno, które odpowiednio podlewane da Ci piękny kwiat, a dbałość o jakość swojej pracy wynika z zaangażowania i pasji do zawodu.

Co zatem zrobić by swoją praca i talent dawały Ci realne pieniądze, zadowolenie i niosły za sobą radość? Szkolić się i podążać za trendami!

Trendy są zmienne, to co kiedyś w salonach było hitem dziś już traktowane jest z przymrużeniem oka, dlatego bez śledzenia nowinek i bez kształcenia się w nowych technikach możesz bardzo szybko przeoczyć moment kiedy z powodu braku umiejętności nie zdołasz zaproponować klientowi efektu, co sobie wymarzył w fryzurze, na paznokciach czy w makijażu.

Targi fryzjersko-kosmetyczne dają pole niesamowitych możliwości bo jeśli już teraz zaplanujesz swój czas w kalendarzu, kupisz bilet i przeznaczysz swoje najcenniejsze aktywo jakim jest czas - wkrótce zobaczysz rezultaty w postaci jeszcze bardziej zadowolonych klientów i Twojego spełnienia.

Największe targi fryzjersko-kosmetyczne w południowej Polsce zgromadziły w ubiegłym roku tysiące odwiedzających. To pierwszy raz, kiedy ponownie, po dwóch pandemicznych latach spotkaliśmy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i gościliśmy znakomitych fachowców w branży fryzjerskiej oraz beauty.

I w tym roku również zapraszamy Cię do wpisania w kalendarz daty 25-26.11 jako 2 dni pełne inspiracji, edukacji, rozmów, motywacji, nauki.

W planach jak zwykle hala pełna Twoich ulubionych firm i właścicieli, którzy z pasją Ci doradzą, w planach również kongresy, warsztaty i wykłady.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów fryzjerstwa, stylizacji paznokci i rzęs oraz makijażu do Katowic. 

Bądź z nami na 21. edycji targów Hair&Beauty jako wystawca i jako odwiedzający.

Sprawdź podsumowanie edycji 2022

Pobierz