MISTRZOWIE URODY - głosowanie rozpoczęte!

Mistrzowie Urody to największy w Polsce plebiscyt w branży beauty, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Dziennik Zachodni" i serwis www.naszemiasto.pl. Od ponad dziesięciu lat głosami klientów przyznawane są nagrody w wielu kategoriach, najpierw na szczeblu regionów łączących miasta i powiaty, później województwa, a w końcu w wielkim ogólnopolskim finale.

Tegoroczna edycja naszej akcji będzie wyjątkowa - mówi Bogusław Kaczmarek, twórca plebiscytu. - Organizujemy ją we współpracy z Michałem Łenczyńskim, założycielem społeczności i organizacji Beauty Razem, liderem i autorytetem w branży beauty w Polsce. Działania Pana Michała, jego zaangażowanie i pasja, z jakimi wspiera całą branżę, zasługują na wielkie uznanie. Współpraca z Beauty Razem to także merytoryczne wsparcie dla naszego plebiscytu. Nagrodami dla jego laureatów będą zaproszenia do udział w profesjonalnych, niezwykle wartościowych szkoleniach przygotowanych we współpracy z Michałem Łenczyńskim, a na laureatów i uczestników naszej akcji czekają także dodatkowe niespodzianki od Beauty Razem - elitarne Karty Członkowskie.

 

Wszyscy laureaci plebiscytu, w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, odbiorą nagrody podczas uroczystej gali na targach FESTIWAL HAIR & BEAUTY, które odbędą się 25 i 26 listopada 2023 w MCK Katowice.

Cały artykuł dostępny jest tutaj: https://dziennikzachodni.pl/mistrzowie-urody-glosowanie-rozpoczete-wybierz-laureatow-nagrod-w-branzy-beauty-oraz-zdrowie-i-fitness/ar/c6-17473505

Pobierz program

Pobierz